Nabídka služeb

 

Fotografování portrétu, rodinných události, firemních večírků, glamour a boudoir fotografie atd.
Průkazová fotografie na počkání.
Tvorba kalendářu, atd.

Cena se určuje individuálně dle přání a požadavků klienta.

 

Svatební fotografie

BASIC (cena 3.400,- Kč)
Fotografování obřadu - příjezd svatebčanů, samotný obřad, skupinky, portréty v blízkém okolí.
Na fotografiích jsou upravovány teploty barev, retuše. Zakázka obsahuje od 60 do 100 snímků vypálených na DVD v obalu a s grafickou úpravou. V ceně je zahrnuto vyvoláni všech zhotovených fotografií v rozměru 10x15cm.
Vytvoření internetové galérie a její provoz po dobu jednoho měsíce zdarma.
Fotografování v trvání maximálně 3 hod.

Vyvolání 50 ks fotografií dle vlastního výběru - cena 3.200,- KčPREMIUM (cena 4.500,- Kč)
Fotografování ranních příprav nevěsty, líčení, česání, oblékání, příjezd ženicha k nevěstě, příjezd svatebčanů, samotný obřad, skupinky a portréty v blízkém okolí.
Na fotografiích jsou upravovány teploty barev, retuše, kolorizace, převod do ČB. Zakázka obsahuje od 120 do 150 snímků vypálených na DVD v obalu a s grafickou úpravou. V ceně je zahrnuto vyvoláni všech zhotovených fotografií v rozměru 10x15cm. Vytvoření internetové galérie a její provoz po dobu tří měsíců zdarma.
Fotografování v trvání maximálně 5 hod.

Vyvolání 100 ks fotografií dle vlastního výběru - cena 4.300,- Kč
MAXI (cena 9.000,- Kč)
Fotografování celého svatebního dne, od příprav nevěsty, česání, líčení, oblékání, příjezd ženicha k nevěstě, společný odjezd, samotný obřad, skupinky a portréty v blízkém okolí. Příjezd k restauraci se svatební hostinou, uvítání novomanželů, fotografování novomanželů v blízkém okolí restaurace, celou svatební hostinu až do pozdních nočních hodin.
Na fotografiích jsou upravovány teploty barev, retuše, kolorizace, převod všech upravovaných snímků do ČB. Zakázka obsahuje od 250 do 350 snímků vypálených na DVD v obalu a s grafickou úpravou. V ceně je zahrnuto vyvoláni všech zhotovených fotografií o rozměru 10 x 15cm. Vytvoření internetové galérie a její provoz po dobu šesti měsíců zdarma.
Fotografování v trvání maximálně 9 hod.

Vyvolání 150 ks fotografií dle vlastního výběru - cena 8.500,- Kč

Anketa

Jak jste se dozvěděli o našem e-shopu.

Celkem hlasů: 37895